06.04. (ОСНОВИ здоров`я)
Тема уроку
Як поводітіся під час пожежі
13.04. (Основи здоров`я)
Тема уроку
підприємства у твоєму населеному пункті
27.04.
Тема уроку
Ті велосипедист
04.05.
Тема уроку
Безпека руху велосипедиста
Домашнє завдання
Зробити конспект
18.05.
Тема уроку
Узагальнення з теми "Безпека в побуті и НАВКОЛИШНЬОГО середовіщі"
1.
Щоб поліпшіті якість питної води, ее можна очіщаті вдома.
|
|
2.
Саморобний приладами користуватись безпечно.
|
|
3.
Електроприлади увімкнені в ятір можна заповнюваті водою.
|
|
4.
Удар по газового балону або его Падіння могут прізвесті до Вибух.
|
|
5.
Засоби побутової хімії можна зберігаті разом з харчових продуктами.
|
|
6.
У разі Порушення правил використання ЗАСОБІВ побутової хімії та ліків смород стають небезпечний для здоров ' я.
|
|
7.
У разі пожежі зателефонуваті 102.
|
|
8.
Якщо загорівся працюючий Електроприлад, наприклад телевізор або електрочайник, їх зразу потрібно гасити водою.
|
|
9.
Під час пожежі люди гинут не так від вогню чи вісокої температури, як від диму й газів, що віділяються в процесі горіння.
|
|
10.
Про небезпеки населення сповіщають сигналом «Увага всім!»: Лунає сирена ЦИВІЛЬНОЇ оборони, перерівчасті гудки підприємств, транспорту, удари в дзвони, рейки.
|
|
11.
26 травня в світі відзначається Міжнародний день велосипедиста.
|
|
12.
Віїжджаті на проїзну частину дороги велосипедист має право до 14 років.
|
|
13.
Велосипедистам НЕ забороняється тягті на буксірі Інший велосипед.
|
|
14.
Велосипедист на дорогах винен Додержуватись Правил дорожнього руху.
|
|
15.
При хімічніх опіках кожи рідкою Речовини Ураження місце промівають водою впродовж 15 - 30 хвилин.
|
|
16.
Если на шкіру попал негашене вапно, у жодних разі нельзя зміваті его водою.
|
|
17.
При отруєнні природним и чадним газом до пріїзду лікаря постраждалого нужно вівесті або вінесті надвір, розстебнуті одяг на грудях.
|
|
18.
Від своєчасного Надання Першої допомоги Залежить життя людей.
|
|
1 знаки !!!
|
А) отрута
|
2
|
Б) виїзд велосіпедістів
|
3
|
В) їдка Речовини
|
4
|
Г) велосипедна доріжка
|
5
|
Д) доріжка для пішоходів и велосіпедістів
|
6
|
Е) рух на велосипедах заборонено
|
7
|
Є) вогненебезпечна Речовини
|
8
|
З) Пішохідний перехід
|
11.01.2021 (Основи здоров'я 6 клас)
Тема: Спілкування и здоров'я
Мета: Сформувати у дітей Поняття про комунікації. Дослідіті прогрес у розвитку ЗАСОБІВ комунікації. Відпрацюваті навички спілкування: уміння Говорити, слухати, встановлюваті контакти з іншімі людьми. Виховувати соціальну свідомість.
Обладнання:
Підручник для 6-го
кл. загальноосв. навч.
закл. / І.
Д. Бех, Т.
В. Воронцова, В. С.
Пономаренко, С. В.
Страшко. - До .:
Видавництво «Алатон», 2014. -
200 с., Наочність.
Тип уроку: комбінований
Поняття та Терміни: Спілкування (комунікація)
Очікувані результати
После цього уроку учні зможуть:
-
доводіті Існування Швидкого прогресу в розвитку ЗАСОБІВ комунікації;
-
розпізнаваті вербальні й невербальні канали комунікації;
-
назваті вербальні и невербальні ознака активного слухання;
-
назваті Дії, что допомагають унікат непорозумінь;
-
продемонструваті вміння унікат непорозумінь - вісловлюватіся конкретно, ставити уточнювальні запитання.
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент
ПОВІДОМЛЕННЯ тімі та мети уроку.
ІІ. Актуалізація опорних знань
Повторення правил: «Які з наших правил допомагають у спілкуванні?»
ІІІ. Мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ
Проблемні запитання.
- Заради чого людина вступає в процес спілкування? Чи впліває спілкування на здоров'я людини?
Епіграф уроку: Спілкування - найбільша розкіш у жітті (Антуан де Сент-Екзюпері).
ІV. Вивчення нового матеріалу
Слово вчителя: «Спілкування (комунікації) - це обмін думками, почуття, враженнями, тобто повідомленнями. Спілкування відбувається НЕ лише між тімі, хто бачіть Одне одного ».
Мозковий штурм: «Як можна спілкуватіся на відстані?» (пошта, телефон ...).
Вчитель: «Усе це - засоби комунікації. Смороду Постійно удосконалюються, и ми з вами дослідімо їх прогрес ».
Групи розказують або показують, Які засоби комунікації існувалі:
група 1 у Давні часи;
група 2 коли були дітьми їхні дідусі й бабусі;
група 3 - у дітінстві їхніх батьків;
група 4 сучасні засоби комунікації.
Обговорення, ДОПОВНЕННЯ.
Робота в групах «Каналі комунікації»
1.
Об'єднайтесь у 3 групи. Продемонструє невербальні канали спілкування.
Група 1:
скажіть якесь слово,
например «привіт», з різною
інтонацією (радісною, сумний,
саркастичний, зневажлівою,
заклічною ...).
Група 2: скажіть
це слово голосом
різної сили та
у різному темпі.
Група 3: скажіть его, супроводжуючий
різною мімікою и жестами.
2. Які
ПОВІДОМЛЕННЯ отримувалася при
цьом оточуючі?
Інформаційне ПОВІДОМЛЕННЯ «Навички комунікації»
Людям необходимо
розвіваті навички комунікації,
Які ще назівають
навички ефективного спілкування.
Аджея ті, хто
вміє спілкуватіся, почуваються
Менш самотнімі, більш
благополучні и щасливими, чем
ті, хто НЕ має добрі
розвинення СОЦІАЛЬНИХ навичок.
Найважлівішімі навички комунікації
є: уміння розпочінаті спілкування,
розуміті и використовуват «мову
жестів », активно слухати, унікат
непорозумінь.
Вправа «Зіпсованій телефон»
Погран в
гру «Зіпсованій телефон».
Об'єднайтесь у 2 командіровку
и вішікуйтесь у
2 шеренги. Вчитель
показує учням, Які стояти
у шерензі дере,
малюнки, а смороду невербально передаються
їх Зміст Наступний
учаснікові.
Останні в шеренгах малюють, что зрозумілі. Порівняйте ЦІ малюнки
з тимі, что
в учителя.
V. Закріплення знань учнів
1.Робота в колі
Учитель звертається до учнів: «Попросіть свого сусіда зліва про невеличка послугу, вікорістовуючі Агресивне манеру спілкування». Обговорення
- Чи вінікло у вас бажання помочь своєму сусідові? Чому?
- Чи були подібні ситуации у вашому житті?
- Чи подобається вам така манера спілкування?
Висновок. Агресивна поведінка підлітків и молоді - одна з найбільш актуальних СОЦІАЛЬНИХ проблем. Зростання насільніцької злочінності є тому підтвердженням.
2.Запітання:
- Чи можна за жестами, мімікою, вирази лица візначіті манеру спілкування?
- Чому деякі люди соромляться спілкуватися з іншімі?
- Які Відчуття вінікають у вас у незнайомій компании?
3.Творча робота «Чарівна троянда»
Складання порад, относительно Подолання сором'язлівості
VІ. Домашнє завдання
1. Опрацювати § 19
Підсумки
Спілкування це
обмін думками, почуття,
враженнями, тобто повідомленнями.
Засоби комунікації
допомагають людям спіл Куватов
на відстані. Смород увесь
час удосконалюються.
ПОВІДОМЛЕННЯ передаються
вербально и невербально.
Якість спілкування Залежить передусім від уміння Говорити и слухати, розуміті и
володіті «мовою жестів».
Непорозуміння -
це помилки у
спілкуванні. Конкретність и вміння
уточнюваті ПОВІДОМЛЕННЯ допоможуть
избежать ціх помилок.
Якщо у вас були фінансові проблеми, то вам пора посміхнутися. Вам потрібно зв’язатись лише з паном Бенджаміном щодо суми, яку ви хочете позичити, та періоду оплати, який вас влаштовує, і ви отримаєте позику протягом трьох робочих днів. Щойно я в шостий раз отримав позику в 700 тисяч доларів терміном на 180 місяців з можливістю виплати до закінчення терміну дії. Містер Бенджамін допомагає мені в оренді. Зв’яжіться з ним, і ви побачите, що це дуже чесна людина з добрим серцем. Його електронна адреса - 247officedept@gmail.com, а його номер телефону в WhatApp - + 1-989-394- 3740.
ОтветитьУдалить